HOTELOVÉ APARTMÁNY

v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier

MARMONT 1 MARMONT 2 MARMONT 4 CHALETS
REZERVOVAŤ
POBYT V HOTELI

ARIETES MARMONT RESORT ****

Hotelové apartmány MARMONT sa nachádzajú v MARMONT Resorte v Tatranskej Štrbe, blízko jedného z troch najväčších turistických stredísk vo Vysokých Tatrách - Štrbského Plesa. Je situovaný na okraji podtatranskej obce, v nádhernom lesnom prostredí, v blízkosti zastávky zubačky na Štrbské Pleso.

O PROJEKTE

ARIETES MARMONT Resort je komplex, ktorý pozostáva z Hotela ARIETES MARMONT**** a hotelových apartmánov.

O PROJEKTE

LOKALITA

ARIETES MARMONT RESORT sa nachádzajú v Tatranskej Štrbe, v lokalite jedného z troch najväčších turistických stredísk vo Vysokých Tatrách,  Štrbského Plesa.

LOKALITA

APARTMÁNY

Apartmánové domy MARMONT charakterizuje precízna realizácia a kvalitné materiály.

Spolu bolo zatiaľ postavených 48 apartmánov - vo výmerách od 40 do 132 m2.

APARTMÁNY

ARIETES MARMONT HOTEL****

Je novootvorený hotelový rezort, ktorý ponúka komfortné ubytovanie v útulných hotelových izbách a apartmánoch. Elegantná reštaurácia ponúka pestrý výber jedál slovenskej a zahraničnej kuchyne. Súčasťou hotelového kompexu je wellness s bazénom a barom, masáže, detský kútik, exteriérové ihrisko, fitness, reštaurácia, nočný bar, cigar lounge, konferenčná miestnosť ARIETES a MARMONT a slovenská izba KUKUČKA.

HOTEL

INVESTÍCIA DO NEHNUTEĽNOSTÍ JE DLHODOBO POVAŽOVANÁ ZA JEDNU Z NAJBEZPEČNEJŠÍCH. VARIANTY NÁSLEDNEJ SPRÁVY VÁŠHO APARTMÁNU PREDSTAVUJÚ SKVELÚ INVESTÍCIU.